Укладання бруківки механізованим способом

Всі статті

1802

24-02-2021

Укладання бруківки вважається складним процесом, особливо, якщо відсутнє спеціальне обладнання. Саме через це його довіряють професіоналам. Компанія Brukarr має великий досвід укладання бруківки, оскільки розпочала свою роботу у 2006 році. Нашими працівниками використовується найсучасніша техніка, яка допомагає забезпечити механізацію більшості етапів, та застосовується бруківка від найвідоміших українських виробників.

Процес підготовки

Довговічність та якісність виконаної роботи залежить, у першу чергу, від правильно викладеної основи. Не тільки опорний шар, а ще й щебенева подушка має бути виконана з максимально високою точністю. Якщо на цьому етапі знехтувати деталями, основа довго не протримається.

Спеціалісти Brukarr користуються мобільним планувальником PlanMatic у поєднанні з електронними компонентами Leica, що дозволяє досягнути нового рівня проектування території. Програма допомагає розрівняти матеріал с високою точністью.

Такі електронні елементи, як лазер, сенсор нахилу та Tric-Sonic ультразвук поєднуються і доповнюють функції один одного. Останній компонент дозволяє опиратися на наявну висоту готової основи. Гідравлічні бічні заслінки автоматично скорочують відстань до блоку, завдяки чому повністю зникає необхідність у ручній роботі.

Типовими сферами експлуатації виступають:

  • будівництво дорожнього покриття;
  • місця для паркування;
  • індустріальні місця;
  • спортивні майданчики;
  • ангари та гаражі.

Слід також зауважити, що мобільний планувальник PlanMatic ефективно працює як з грубими матеріалами для створення основи, такими як щебінь та кам’яні породи, так і з дрібними сипучими, що актуально під час кінцевого, найбільш точного планування.

Що становить собою затирання швів

Найважливіше правило під час укладання бруківки звучить так: тільки щільно заповнені шви між бруківкою можуть правильно передавати навантаження від одного елементу до іншого. До того ж це запобігає розхитаності плитки та допомагає зробити поверхню більш еластичною. Щоб затерти шви механізованим способом, використовується гідравлічна щітка від європейського виробника Optimas.

    Поділитись: